vidimbyty.sk

Novinky

Pozrite si krátke video demonštrujúce fungovanie našej aplikácie.

Ak máte problém s prehraním videa, kliknite sem.

Napísali o nás

Na známom slovenskom internetovom portáli eTrend.sk o nás napísali...

Návod

Layar, ako platforma, na ktorej je aplikácia vidimbyty.sk postavená, ponúka 3 rôzne spôsoby, akými môžete prehliadať nehnuteľnosti vo Vašom okolí:

Reality mód

Podržte telefón pred sebou, môžete sa otáčať i pohybovať. Reálny obraz ulíc, budov a ľudí bude doplnený o virtuálnu skutočnosť. Ak sú vo Vašej blízkosti byty na predaj, uvidíte ich cenu, rozlohu i niekoľko fotografií. Jednoduché kliknutie na zvolenú nehnuteľnosť Vám umožní pridať nehnuteľnosť k Vašim obľúbeným položkám, prejsť na webovú stránku realitnej kancelárie, či priamo zatelefonovať maklérovi, ktorý nehnuteľnosť predáva.

Map view

Tento mód Vám umožní vidieť nehnuteľnosti na mape, sledovať ich vzdialenosť od Vašej aktuálnej pozície a taktiež Vám sprístupní horeuvedenú funkcionalitu (prezerať web, volať maklérovi...)

List view

Umožní Vám zobraziť nehnuteľnosti vo Vašej blízkosti formou usporiadaného zoznamu


Nastavenia

Hneď po spustení môžete ťuknúť na ikonu ozubeného kolieska, ktorá je v spodnej časti obrazovky (druhá z ľava). Tým sa dostanete do nastavenia aplikácie.

Ako vidíte na obrázku, môžete nastaviť vzdialenosť, do ktorej sa Vám budú na displeji Vášho telefónu zobrazovať nehnuteľnosti.

V ďalšom kroku si treba zvoliť typ transakcie. Čiže buď predaj, alebo prenájom a či ide o byty, domy, pozemky, či kancelárie.


Rovnako si môžete nastaviť maximálnu cenu, počet izieb a možnosti zobrazenia. Na záver treba ťuknúť na modré tlačítko “Done”.


Registrácia

Aby sa Vaše nehnuteľnosti zobrazili používateľom na mobilných telefónoch, je potrebná platná registrácia sa na portály reality.sk.

Ak ste už zaregistrovaný, stačí sa prihlásiť a začať s pridávaním nehnuteľností.